Jak spędziłam Wakacyjne Spotkanie Blogerek 11.07.2015 r w Olsztynie + doborowe towarzystwo i upominki

13 Comments

Cześć wszystkim zaglądajacym! :*

W ubiegły weekend miałam okazję uczestniczyć w Wakacyjnym Spotkaniu Blogerek w Olsztynie organizowanym przez Malwinę z bloga KLIK. Spotkanie dokładnie odbyło się 11 lipca 2015 roku w pomieszczeniu obok restauracji Fajferek KLIK. Specjalnie zostało przygotowane na Spotkanie. Miejsce miałyśmy wyłącznie do własnej dyspozycji, nikt nam nie przeszkadzał nie było słychać żadnego hałasu, jedynie palący się kominek.  NASZE GRONO:
Organizatorka Malwina: KLIK
Viola: KLIK
Dorota: KLIK
Natalia: KLIK
Natalia: KLIK
Kamila: KLIK 
Patrycja: KLIK 

Patrycja: KLIK
Patrycja czyli autorka bloga ;) .Dokładnie w południe prawie wszystkie zasiadłyśmy do stołu. Dlaczego prawie wszystkie?, ponieważ jedna uczestniczka niestety nie dotarła na Spotkanie. Na rozpoczęcie Malwina, krótko się przedstawiła i opowiedziała o zasadach zabawy, którą przygotowała. Zabawa polegała na wyciągnięciu z pudełka pytania i zmierzenia się z nim. Pytania dotyczyły blogów, prowadzenia stylu życia, kosmetyków itd.. Dzięki zabawie mogłyśmy się poznać, porozmawiać, podzielić się swoją opinią, odczuciami i doświadczeniem. Każda z nas czuła się swobodnie, przy czym dużo się naśmiałyśmy.


Później mogłyśmy rozpakować upominki, które czekały na każdą na stole. Miałam okazję poznać kilka nowych marek, firm o których wcześniej nie słyszałam i nie wiedziałam o tak dobrych produktach.


Po obejrzeniu danych upominków oraz małych wymianach pozwoliłyśmy sobie zamówić dania. W ciągu oczekiwania na posiłek, dalej udzielałyśmy odpowiedzi na wylosowane pytania. Poruszałyśmy wiele tematów odnośnie kosmetyków, promocji, stylu życia. Czas upływał nam migiem, a towarzystwo było doborowe. 


http://www.ducray.com.plhttp://www.pumice.pl

Ok. godziny 15 przybył do nas główny gość, którym była sympatyczna Pani Kasia Ludwiszewska ze Studia BRA w Olsztynie KLIKPani Kasia to brafitterka. Dba o to, aby „Biust był świadomie ubrany”. Miałyśmy okazję wysłuchać bardzo dużo cennych rad i wskazówek odnośnie odpowiedniego dobierania biustonosza oraz jak ważny jest wybór. Świadomy wybór wpływa przede wszystkim na nasze zdrowie i wygląd. Oczywiście każda z nas mogła skorzystać z pomocy Pani Kasi poznać swój prawidłowy rozmiar biustonosza jak i dobrać sobie biustonosz z szerokiej gamy asortymentu. Niektóre z dziewczyn miały ogromne zdziwienie.  Dzięki Spotkaniu zrozumiałyśmy ile popełniałyśmy błędów w zakupie. Z Panią Kasią wszystko stało się oczywiste, a z jej poczuciem humoru szybko wszystko opanowałyśmy.

https://www.facebook.com/StudioBraPL?fref=ts
Na koniec nie zabrakło uśmiechów przy robieniu zdjęć grupowych. Naszymi fotografami były dwie uczestniczki Natalia i Kamila. To dzięki Wam dziewczyny mamy pamiątkę ze Spotkania, która zostanie na długi czas. Nie tylko na zdjęciach, ale i w głowie.

http://www.pierrerene.pl

http://www.drogerienatura.pl


https://www.eveline.eu

Partnerzy Spotkania:http://cederroth.pl

http://www.skinchemists.com

http://mollonpro.plhttp://www.hairspa.com.pl
Ślę ogromne podziękowania organizatorce jak i wszystkim Partnerom Wakacyjnego Spotkania Blogerek w Olsztynie. Niezapomniane chwile pośród wspaniałych dziewczyn, które miałam okazję poznać. Chciałabym się spotkać jeszcze nie raz w takim składzie, bo naprawdę było świetnie. Wyciągnęłam ze Spotkania wiele cennych wskazówek od Pani Kasi jak i od Was kobietki. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim Spotkaniu. 


Co myślicie o takich Spotkaniach? 
Uczestniczyłyście już w takich Spotkaniach?

Pozdrawiam Was,You may also like

13 komentarzy:

 1. Wspaniałe spotkanie i sposób na zabawę bardzo pomysłowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spotkanie w doborowym towarzystwie :) dobrze, że udane :) same cudowności :) miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę, nigdy w takim nie uczestniczyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie Ale wszystko przed nami :))

   Usuń
  2. Dokładnie kobietki jeszcze wszystko przed Wami :*

   Usuń
 4. Bardzo mnie to cieszy,iż Spotkanie się podobało. Także jestem zadowolona! Mam nadzieję,że to nie nasze ostatnie Spotkanie. Lubię poznawać nowe osoby, które maja podobne pasję do mnie. Zawsze można poruszyć jakiś temat, wymienić się doświadczeniami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. same ślicznotkii widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Spotkanie było świetne, cieszę się, że mogłam poznać Was wszystkie ;) Robienie zdjęć tak pogodnym buziom było przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym kiedyś w czymś takim uczestniczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja też bym chciała! świetne upominki i na pewno niezapomniane wrażenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też chciałabym wziąć udział w takim spotkaniu blogerek ;) To musi być super doświadczenie ;) Upominki super ;) Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń