Wieczór z zapachem z PartyLite - Citrus Peel & Sage

5 Comments


Cześć wszystkim zaglądającym ! :*

Z racji tego, że lubię uprzyjemniać sobie wieczory ulubionymi zapachami różnego typu świeczek zapachowych, świec zapachowych, wosków oraz olejków eterycznych to dziś  postanowiłam przyjść do Was z pachnącym cytrusowym woskiem z PartyLite. Lubię w wolnej chwili sobie zapalić kominek, rozpuścić w nim wosk i otaczać się pięknymi zapachami.Zacznę od zapachu, który wyczuwalny jest już przez opakowanie. Citrus Peel & Sage to dość intensywny cytrusowy zapach. Jednak zapach nie jest na tyle intensywny, żeby mnie dusił, czy mi przeszkadzał. Po zapaleniu kominka, wosk roztapia się równomiernie, a zapach subtelnie roznosi się po mieszkaniu. Najbardziej wyczuwam go, gdy wyjdę z mieszkania i wrócę za jakiś czas, ponieważ siedząc przy nim przyzwyczajam się do zapachu. Jednak nie umyka nam zbyt szybko z mieszkania, czy też danego pomieszczenia.Wosk jest naprawdę duży, jego objętość to 90,7 g i charakteryzuje się dużą wydajnością. Krążek jak widać podzielony jest na dziewięć równych części. Zaś nie oznacza to, że można go wykorzystać jedynie przez dziewięć wieczorów, ponieważ z tą wydajnością nie ma szans. Wystarcza na długie godziny, a po zgaszeniu świeczki w kominku wosk wciąż nadaje się do kolejnego użycia.  Przyznam, że po kilkakrotnym użyciu traci swój zapach i jest nie wyczuwalny w pomieszczeniu. Muszę koniecznie zakupić sobie inne wersje zapachowe.

Macie swoje ulubione zapachy wosków ?
Przy jakich okazjach zapalacie wosk?


Pozdrawiam,You may also like

5 komentarzy:

 1. Także lubię sobie umilać wieczorki , zwłaszcza zimną :D Mam identyczny komin jak Twój ;) Ja aktualnie mam wosk z Kringle :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy ich nie miałam na razie tylko YC

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam i jak najbardziej polubiłam te woski :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja jeszcze ich nie miałam, ale z chęcią bym je kupiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam wszystkie możliwe woski zapachowe, jednak ten jest troszeczkę, jak dla mnie, za drogi. Teraz z utęsknieniem czekam na zamówione woski YC :D

  OdpowiedzUsuń